Náš tým

Klára Cenková

Klárka začínala ve voltižním klubu s Barčou a se Sárou. V roce 2013 zavítala do naší jezdecké stáje a od té doby se věnuje drezúře a parkuru. Jejím stájovým favoritem je Carnevalo. Klárka je držitelkou jezdecké licence, kterou úspěšně složila na podzim 2015. Skvěle reprezentuje naši stáj na hobby...

Agáta Foitlová

Agáta je členem jezdeckého klubu od roku 2013. Ježdění se věnuje již delší dobu ale od roku 2014 reprezentuje naší stáj na hobby závodech. V roce 2018 úspěšně splnila ZZVJ a my doufáme, že nezústane jenom u hobby závodů. Koním se věnuje i ze země a ráda si vyjede na delší vyjížďku. Svůj čas...

Anička Husková

Anička dochází do naší stáje od roku 2013. Sezónu 2015 začala závodit v parkurovém skákání. Je držitelkou jezdecké licence, kterou úspěšně složila s Klárou na podzim roku 2015. Poradí si s poníkem i velkým koněm. Od září 2016 nastoupila na střední školu jezdectví do Mariánských lázní k panu Nágrovi...

Sára Simerová

Sára je nejmladší členkou naší party. Přišla společně se svojí sestrou Barčou. Začínala na Jasněnce ale pomalu se propracovala svým ježděním i na větší koně. Dnes už nemá problém zvládnout i umanutou Ajšu. Ráda pomáhá dalším lidem ve stáji s koňmi.

Bára Simerová

Barča přišla do naší jezdecké stáje v roce 2013, má voltižní základy ale anglické ježdění je jí milejší. Od roku 2016 reprezentuje naši stáj na hobby závodech. Na podzim roku 2017 Barča úspěšně složila ZZVJ. Barčino srdce si získali koně z řad anglických plnokrevníků, proto není tajemstvím, že...

Mája Kučerová

Mája přišla do naší stáje v roce 2014. Od roku 2016 reprezentuje naši stáj na hobby závodech, na podzim roku 2017 Mája úspěšně složila ZZVJ. Ve volném čase se věnuje mažoretkám.

Helena Rosová

Hela zavítala do naší stáje na přelomu roku 2014/2015, kdy se po dlouhé pauze chtěla vrátit opět do sedla. Pochází z Velkého Meziříčí, pracuje v grafickém oboru. Její tvorbu můžete zaznamenat na našich plakátcích a je také autorkou loga Trojanova dvora. Helča se do sedla vrátila úspěšně a v roce...